خرید مسکن
آبان ۲, ۱۳۹۷
ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در ترکیه
آبان ۲, ۱۳۹۷

اخذ پاسپورت ترکیه

ارزش اعتبار پاسپورت ترکیه:

معتبرترین پاسپورت را در میان همسایگان ایران را شهروندان ترکیه دارند. شهروندان ترکیه می توانند با پرداخت ۱۶۶ یورو و بعد از ۹۵ ساعت کاری پاسپورت بگیرند و بدون نیاز به دریافت ویزا به ۱۲۱ کشور سفر کنند.

در ۱ ژانویهٔ ۲۰۱۸ میلادی، دارندگان پاسپورت ترکیه‌می‌توانند از ۱۲۱ کشور بدون نیاز به ویزا یا با دریافت ویزا در بدو ورود بازدید کنند. پاسپورت ترکیه از این نظر، در رتبهٔ ۴۳ فهرست هنلی قرار دارد. آلمان و سوئد رتبه های اول و دوم و افغانستان با رتبه ۱۰۴ آخرین رتبه را دارد.

در این میان ایران نیز رتبه ۹۵ را به خود اختصاص داده است (۳۸ کشور بدون نیاز به ویزا یا در بدو ورود).

کشور ترکیه همیشه به عنوان یکی از کشورهای مناسب برای اقامت موقت و دائم (داشتن پاسپورت ترکیه)  شناخته می شود. به ویژه در سال های اخیر استقبال به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. دلیل افزایش تمایل برای سکونت در ترکیه و اخذ اقامت دائم می تواند به موارد زیر مربوط باشد:

رشد اقتصادی ترکیهافزایش صنعت گردشگری ترکیهقوانین آسان برای سکونت در ترکیههزینه های پایین زندگی در ترکیهبالا بودن احتمال پیوستن این کشور به اتحادیه اروپادانشگاه های قوی از نظر علمیامکان ثبت شرکت و استفاده از مزایای آندریافت حساب بانکی معتبر

نکته مهم که ممکن است برای بسیاری از افراد مورد سوال باشد، بحث اقامت دائم و دریافت پاسپورت ترکیه است. باید به این نکته توجه داشته باشید که دریافت اقامت ترکیه در ابتدا تنها به صورت موقت امکانپذیر می باشد. این اقامت در صورت رعایت قوانین ترکیه به آسانی قابل تمدید می باشد. با تمدید اقامت موقت به مدت ۸ سال شما برای دریافت اقامت دائم و دریافت پاسپورت ترکیه واجد شرایط می شوید. توجه به این نکته مهم است که داشتن شرکت فعال و خرید ملک در اخذ اقامت دائم می تواند بسیار کمک کننده باشد. حتی اگر این اقدامات از سال سوم به بعد هم صورت گیرد امتیاز مطلوبی خواهد داشت.

شما با دریافت اقامت موقت تمامی امکانات یک شهروند را خواهید داشت. امکاناتی از قبیل اجاره ملک، افتتاح حساب بانکی، امکان تحصیل، دریافت کارت های اعتباری با گذشت زمان، دریافت بیمه و خدمات درمانی با دریافت اقامت توریستی ترکیه برای شما مقدور می باشد.

کسانی که قصد دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه را دارند، باید تقریبا تمام زندگی خود را در ترکیه قرار دهند تا علاقه آنها به دریافت اقامت دائم ترکیه کاملا مشهود باشد. مطمئنا شخصی که به دفعات از ترکیه به مدت های طولانی خارج می شود نمی تواند کاندیدای مناسبی برای دریافتاقامت دائم ترکیه باشد. پاسپورت ترکیه نیز در صورت داشتن یک بیزینس فعال تعریف می شود و شرایط خود را خواهد داشت.

برای سفر به ترکیه، و اقامت در این کشور برنامه ای بلند مدت داشته باشید تا هم فرزندانتان از امکانات تحصیل مناسب در ترکیه بهره مند شوند هم بتوانید کسب و کار خود را رونق بخشید و از اعتبار بیشتری در زمان اقدام برایاقامت دائم ترکیه و پاسپورت ترکیه برخوردار باشید.
البته با قانونی که جدیدا در مجلس کشور ترکیه به تصویب رسید کلیه اتباع خارجی میتوانند با خرید ملک به میزان ۲۵۰٫۰۰۰ دلار امریکا پاسپورت ترکیه را دریافت نمایند.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس حاصل بفرمایید

تلفن:۰۰۹۸۹۳۵۲۳۰۰۱۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *